Zarabiaj w Niemczech, nie rezygnując z życia w Polsce!

Firma Willems GmbH nieprzerwanie od 1995 r. zatrudnia fachowców pracujących wyłącznie w przemyśle i budownictwie.

Jesteśmy średniej wielkości firmą, która stawia na stałą współpracę. Wielu spośród naszych pracowników jest z nami od ponad 10 lat, bo doceniają indywidualne podejście, przyjazną atmosferę i możliwość pracy w zgranym zespole.

Zostań częścią naszego zespołu!

Spawacz MAG 135/136

OPIS STANOWISKA:

  • przygotowanie materiałów niezbędnych do pracy robota spawalniczego,

  • kontrola sterowania robotów spawalniczych,

  • sprawdzanie jakości wykonanych spawów,

  • szlifowanie, ewentualne poprawki spawania.

WYMAGANIA:

  • aktualne certyfikaty konieczne do wykonywania zawodu (MAG 135/136),

  • nie jest wymagane doświadczenie pracy z robotami spawalniczymi (firma przyucza pracowników do obsługi maszyn).

OFERUJEMY:

  • niemiecką umowę o pracę w języku polskim według niemieckich stawek branżowych,

  • bezpośredni kontakt z przyszłym pracodawcą (bez pośredników),

  • bezpłatne mieszkanie w dobrym standardzie: pokój jednoosobowy, kuchnia i łazienka,

  • atrakcyjne wynagrodzenie od 14 € brutto/godz. (wypłacane zawsze na czas),

  • regularne podwyżki według obowiązujących taryf branżowych,

  • tygodniowe zaliczki,

  • 25 dni urlopu w 1. roku pracy (w późniejszych latach do 30 dni urlopu),

  • dodatek do nadgodzin +25% (od przepracowanych 41 godzin w tygodniu),

  • premię urlopową i bożonarodzeniową,

  • zwrot kosztów za ubrania robocze i narzędzia,

  • wpłaty na osobistą książeczkę oszczędnościową (13,50 € miesięcznie),

  • dietę w wysokości 20 € za każdy dzień kalendarzowy (miesięcznie 600 € netto),

  • Alternatywnie: dieta w wysokości 42 € za każdy dzień kalendarzowy (miesięcznie 1260 € netto), jeśli masz własne zakwaterowanie. Chętnie pomagamy w poszukiwaniu odpowiednich kwater.

Znamy trudności związane z pracą za granicą i jesteśmy w pełni świadomi tego, co oznacza dla Waszych najbliższych długotrwała rozłąka. Dlatego możecie liczyć na naszą wyrozumiałość, pomoc w codziennych sprawach i wsparcie w rozwiązywaniu indywidualnych problemów powstałych zarówno w środowisku pracy, jak i poza nim.

W trosce o naszych pracowników oferujemy ponadto:

  • indywidualną opiekę dysponenta w języku polskim (24/7),

  • organizację ubezpieczenia zdrowotnego i pomoc w zgłoszeniu do urzędu skarbowego,

  • wsparcie w uzyskaniu niemieckich świadczeń, np. Kindergeld (comiesięczny zasiłek na każde dziecko).

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Prześlij do nas życiorys, a my skontaktujemy się z Tobą!

Prosimy o umieszczenie w życiorysie klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).