MONTER RUSZTOWAN HOLANDIA     2019

od  480€ NETTO NA TYDZIEN+ NOCLEG GRATIS

zatrudnienie bezposrednio w firmie holenderskiej

Obowiązki
Monter Rusztowan Holandia
Ogloszenie jest AKTUALNE.
Inne informacje/ustalenia gdy mam Twoje CV warunek konieczny.

CALA HOLANDIA, Brak ofert  w wybranym przez Ciebie miescie,

Wymagania
Wymagane doswiadczenie! TAK
Jezyk niemiecki lub angielski - komunikatywny! dobry,
opcja bez jezyka, ale mniejsza wyplata

Uprawnienia do montażu rusztowań Steigerbouwer DNV A i B, Gerüstbauer
Montaz I demontaz rusztowan

Prawo jazdy kategorii B i własny samochód konieczny
opcja bez auta, ale mniejsza wyplata

CV tylko aktualne, ze zgoda na przetwarzanie danych:

Operator Dźwigu żurawia Niemcy

Warunki, Konieczne:

Jezyk niemiecki - komunikatywny! dobry, bardzo dobry TAK
Prawo jazdy kategorii B i własny samochód konieczny TAK

Aktualne CV swiadczy o Tobie!

Oferujemy:
• Umowę o pracę na warunkach niemieckich/ zaliczki co tydzien 300-400 €

• Umowę o pracę na warunkach holenderskich wyplata co tydzien
• Pełen pakiet socjalny niemiecki zagwarantowany
• Dodatek za nadgodziny oraz pracę w niedzielę i święta
• Wypłacanie zaliczek co tydzien
• Sfinansowanie i zorganizowanie szkolen na koszt firmy

• Długotrwałą współpracę, umowa na czas nieokreslony!
• Ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny
• Pomoc w uzyskaniu korzystniejszej grupy podatkowej
• Opiekę polskojęzyczna 24 godziny na dobe/

• Pieniadze na ubranie robocze

• Pieniadze na narzędzia

CV tylko aktualne, ze zgoda na przetwarzanie danych, z dopiskiem:

E-mail: piotr@willemsjob.de

Monter płyt kartonowo gipsowych Holandia

Renomowana Firma holenderska, cala Holandia: Amsterdam, Nijmegen,  Den Haag, Den Bosch, Rotterdam, Tilburg, Maastricht, Utrecht, Almelo itd.

Wymagane:

- komunikatywny język angielski lub holenderski, dobry niemiecki

- Prawo jazdy, Auto na wyjazd!

- doswiadczenie minimum 2 lata w montazu plyt k-g,

- doświadczeniu w szpachlowaniu, klejeniu, wykanczaniu
- doświadczeniu w montażu sufitów podwieszanych
- montaz k-g bezpośrednio na stelażu

- cv aktualne, w jezyku angielskim lub niemieckim

  (nazwy firm i gdzie sie pracowalo, co wykonywalo,

- konto bankowe w Euro.

brak powyzszych wymagan-- nie wysylaj cv

Oferujemy:
Wynagrodzenie tygodniowe
Nadgodziny dodatkowo płatne, o ktorych decyduje kierownik

Umowa pracy z firma holenderska renomowana
Darmowy nocleg i ubezpieczenie.

dodatkowo

mile widziany BSN i VCA

mozliwosc pracy w zespolach 2-4 osob!

Zdjecia z wlasnorecznie wykonanych robot

Prosze nie dzwonic tylko cv aktualne wyslac!