2019

Mechatronik Maszyn lub Samochodow ciezarowych i maszyn budowlanych      /     Mechanik maszyn i urzadzen roznego typu!

Obowiązki
Mechatronik Maszyn /inna firma Niemcy
Mechatronik Samochodow /inna firma Niemcy

Zakres obowiązków
*Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn roznego typu
*Prewencja w zakresie utrzymania maszyn
*Diagnozowanie i naprawa usterek z zakresu: elektryki, pneumatyki, hydrauliki i mechaniki
*Udział w uruchamianiu nowych maszyn i urządzeń
*samodzielne szukanie błędów i ich usuwanie
*ocena stopnia zużycia podzespołów i układów
*wymiana części eksploatacyjnych
*przegląd techniczny, kontrola i renowacja
*montaż i testowanie poszczególnych podzespołów
*analiza błędów.
*Wiedza z zakresu automatyki przemysłowej
*Znajomość rysunku technicznego oraz schematów elektrycznych, pneumatycznych, hydraulicznych

Doświadczenie zawodowe związane z diagnozą, konserwacją i naprawą maszyn

• Znajomość sterowników
• Wiedza z zakresu TPM, Lean

Wynagrodzenie od 2150 €netto na reke + Firma placi mieszkanie.

Wymagania
Warunki, Konieczne:
Wymagane doswiadczenie! TAK
Jezyk niemiecki  - komunikatywny! dobry, bardzo dobry TAK
Prawo jazdy kategorii B i własny samochód konieczny TAK

Jezyk angielski nie!
Jezeli spelniasz 3 warunki Przeslij CV

Oferujemy
Oferujemy:
• Umowę o pracę na warunkach niemieckich/ zaliczki co tydzien 300-400 €

  • Umowę o pracę na warunkach holenderskich wyplata co tydzien• Pełen pakiet socjalny niemiecki zagwarantowany
    • Dodatek za nadgodziny oraz pracę w niedzielę i święta
    • Wypłacanie zaliczek co tydzien
    • Sfinansowanie i zorganizowanie szkolen na koszt firmy VCA210€/SOFI
    • Długotrwałą współpracę, umowa na czas nieokreslony!
    • Ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny
    • Pomoc w uzyskaniu korzystniejszej grupy podatkowej
    • Opiekę polskojęzyczna 24 godziny na dobe/
  • tylko po przeslaniu CV udzielamy wiecej informacji, indywidualnie do danej  osoby