MONTER RUSZTOWAN HOLANDIA     2019

od  480€ NETTO NA TYDZIEN+ NOCLEG GRATIS

zatrudnienie bezposrednio w firmie holenderskiej

Obowiązki
Monter Rusztowan Holandia
Ogloszenie jest AKTUALNE.
Inne informacje/ustalenia gdy mam Twoje CV warunek konieczny.

CALA HOLANDIA, Brak ofert  w wybranym przez Ciebie miescie,

Wymagania
Wymagane doswiadczenie! TAK
Jezyk niemiecki lub angielski - komunikatywny! dobry,
opcja bez jezyka, ale mniejsza wyplata

Uprawnienia do montażu rusztowań Steigerbouwer DNV A i B, Gerüstbauer
Montaz I demontaz rusztowan

Prawo jazdy kategorii B i własny samochód konieczny
opcja bez auta, ale mniejsza wyplata

CV tylko aktualne, ze zgoda na przetwarzanie danych:

AG Neuss HRB 92147, DE206174879
wiecej informacji jak mam Twoje CV

Oferujemyod  480€ NETTO NA TYDZIEN+ NOCLEG GRATIS

Operator Dźwigu żurawia Berlin Niemcy od 2300 €netto + gratis mieszkanie lub od 3000€ netto

2019

15 lat doswiadczenia na rynku niemieckim, holenderskim i szwajcarskim.

Biura tylko w zachodniej czesci Europy. Brak biur w Polsce!

Firma niemiecka zatrudni BEZPOSREDNIO

na stala umowe, umowa niemiecka na czas nieokreslony,

pelny pakiet socjalny,

od 2300 € netto +Firma oplaca mieszkanie*
od 3000 € netto +Sam oplacasz mieszkanie*
/40 godzin na tydzien    /   Nadgodziny dodatkowo platne sa!

150 €! Podwyzszki juz po 3 przepracowanych miesiacach

Warunki, Konieczne:

Jezyk niemiecki - komunikatywny! dobry, bardzo dobry TAK
Prawo jazdy kategorii B i własny samochód konieczny TAK

Aktualne CV swiadczy o Tobie!

Oferujemy:
• Umowę o pracę na warunkach niemieckich/ zaliczki co tydzien 300-400 €

• Umowę o pracę na warunkach holenderskich wyplata co tydzien
• Pełen pakiet socjalny niemiecki zagwarantowany
• Dodatek za nadgodziny oraz pracę w niedzielę i święta
• Wypłacanie zaliczek co tydzien
• Sfinansowanie i zorganizowanie szkolen na koszt firmy

• Długotrwałą współpracę, umowa na czas nieokreslony!
• Ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny
• Pomoc w uzyskaniu korzystniejszej grupy podatkowej
• Opiekę polskojęzyczna 24 godziny na dobe/

• Pieniadze na ubranie robocze

• Pieniadze na narzędzia

CV tylko aktualne, ze zgoda na przetwarzanie danych, z dopiskiem:
Hydraulik Niemcy Holandia gwarantowane od 2150€/2750€ netto

piotr@willemsjob.de

robota2000@interia.pl

www.willemsjob.de

Rejestr firmy AG Neuss HRB 92147, DE206174879
+49 01579 234 86 45, wiecej informacji jak mam Twoje CV.